ישיבת שבי שומרון ישיבה גבוהה- הסדר

  • מזל טוב

    ניסיון

המלץ עלינו

מכיר חברים נוספים שיתעניינו
בבניין התורה בעם ישראל ?שלח

   

"הרחיבי מקום אהלך"

"דירה נאה… מרחיבים דעתו של האדם"

בשנים האחרונות התחדשה הישיבה בבית מדרש חדש, גדול יותר ומרווח המתאים לצרכיה של הישיבה. בבית המדרש החגש יכולים לשבת התלמידים בנחת ולעסוק בלימוד התורה מותך נחת רוח גשמית ורוחנית. כמו כן התחדשה הישיבה בפנימייות חדשות אשר שיפרו באופן משמעותי את חייהם של התלמידים. מעבר

DSC_0344[1]

 

למיבנים החדשים, גם התכולה שלה והרהיטים שבה חודשו על מנת שגם בישיבה התלמידים ירגישו כמו בבית. דבר זה יוצר אווירה של שמחה בישיבה וצמיחה מחודשת.

 

בסייעתא דשמיא הישיבה הגבוהה הסדר בשבי שומרון השוכנת בצפון השומרון הולכת ומתפתחת.

הישיבה, הינה הישיבה היחידה בצפון השומרון ועצם קיומה מהווה מגדלור של אור. אור של תורה, אור של חסד, אור של בניין התיישבות ארץ ישראל, אור של חוסן לאומי לכל האזור כולו.

כל יום, קול התורה הבוקע מפי התלמידים ממלא את חלל בית המדרש. במשך היום ניתנים בישיבה שיעורים בנושאים שונים. השיעורים ניתנים על ידי רה“י, רמי“ם ורבנים מבחוץ. עם בניית הפנימיות הצטרפו לישיבה תלמידים חדשים, רציניים ואידיאליסטים.

 

בישיבה לומדים כיום כ-60 תלמידים. עם גידול הישיבה ובעקבות הצטרפות התלמידים נוצר הצורך של בניית חדרי לימוד ומשרדים.

בית המדרש

התלמידים לומדים כיום בחדרי לימוד מאולתרים, חלק לומדים בעזרת נשים וחלק בחדר ראש הישיבה שהוא חדר החשמל של הישיבה. חדרי הלימוד ישמשו ככיתות לימוד, חדר לר"מים וחדרי מזכירות.

כיום אין בישיבה חדרי לימוד ראויים   לשמם, לשם כך אנו בונים את הקומה השניה ופונים אליך להצטרף ולהיות שותף איתנו.

בימים אלו מוקמת הקומה השניה של בניין הישיבה שם יבנו כיתות לימוד חדשות לתלמידים כשמבחוץ נשקף נופה העוצר נשימה של השומרון.

 

 

DSC_0507[1]